Кошик
415 відгуків
MirZakolok
+380 (67) 98 011 97
+38 (067) 98-011-97

Модні зачіски 2013

Модні зачіски 2013

У цьому сезоні основною тенденцією стилісти проголосили природність, змішану з голлівудським шиком. Обов'язковий атрибут будь-якої зачіски – яскраві і блискучі аксесуари, вони здатні навіть самий скромний пучок або недбалі локони перетворити на укладку, гідну виходу на червону килимову доріжку.

Стилістів раніше надихають і класичні образи минулого, які вони адаптують і вдосконалюють згідно з віяннями часу. У цьому сезоні на п'єдесталі модного пошани опинилися 30-ті роки з їх джазової тематикою і химерними бароковими відтінками в одязі. Не відійшли в минуле і рок-н-рольні 60-е. Стильні укладки, твисты сусідять з величезними начосом і екстравагантними чубчиками. Моду двох епох можна змішати в одному образі – і отримати модний, але в той же час класичний look.

Не забули стилісти і про простих зачіски «за п'ять хвилин», особлива техніка укладання яких дозволяє вийти з ними «і в бенкет, і в світ».

Хвости

Хвіст – найлегше витвір перукарського мистецтва. Виконаний в різних техніках, він може доповнити і навіть стильно обіграти будь-який образ.

У цьому сезоні в моді хвости, перев'язані різними способами. Наприклад, Paul Hanlon створив низький хвіст для показу Jonathan Saunders, оперезав його тонким і щільним джгутом.

 

Начіс


50-60-ті роки минулого століття – ціла епоха: від зарождающего свінгу до наступаючого рок-н-ролу. Не дивно, що стилісти кожен раз додають в образи моделей віяння тих часів.

Варіації на тему push-up обсягу стилісти запропонували Derek Lam і Carolinа Herrera: зібравши волосся в низькі хвости, вони підкреслили велич цієї зачіски.

 

Хвилі

Легкі хвилі – одна з найромантичніших зачісок. На відміну від завитків і дрібних кучерів, виглядає природно і не нарочито.

Зачіску з нальотом гламуру продемонстрували стилісти на показі Gucci. Витончені хвилі підкреслили стильним твистом і прикрасили шпилькою.

 

Пучок

Модні в минулому сезоні манірні балетні пучки пішли в минуле, в тренді - недбалість і розбещеність.

Відмінна ідея для дачі та офісу – пучок в стилі інді від стиліста Ентоні Тернера. Для показу Mary Katrantzou він створив високий, злегка недбалий варіант. Така зачіска чудово поєднується з костюмами в еклектичних орнаментах. А якщо прикрасити пучок квіткою або бантом, він відразу перетвориться в чудовий варіант для вечірки. Потрібно багато лаку, щоб ця укладка протрималася весь день.